Підтримка

Так, послуга надається. Оплата послуги вказана в розділі Тарифи

Не залежно від того, Інтернет Вам потрібен для роботи чи для розваг, швидкість Інтернет-з’єднання – один з головних показників для користувача мережі Інтернет. Для перевірки швидкості Вам перейдіть за посиланням: Перевірка швидкості

Все, що Вам потрібно зробити – натиснути на кнопку, яка називається Begin Test . Програма запустить випробування вашої швидкості завантаження. Як тільки буде виміряна швидкість завантаження (download), почнеться вимір швидкості відвантаження (upload) файлу. Як тільки вимір буде закінчено, Ви побачите результати.Увага! Для коректного відображення вимірюваних показників прохання переконатися, що на момент вимірювання Ваше з’єднання не використовується іншими користувачами, а на комп’ютері не запущено ніяких інших застосувань, окрім браузера та службових компонентів ОС, оскільки вищезазначені фактори впливають на результати вимірювання, а також провести декілька вимірювань протягом доби для зменшення похибки вимірювань.

Абонентська плата стягується до того моменту, доки послуга є активною. Призупинити надання послуги Ви можете, зателефонувавши за номером нашої служби підтримки (097-677-10-10).

Коли ми знаходимося у віртуальному просторі мережі інтернет, то часто інтернет «гальмує». Чи не вантажаться сайти, не програється відеокліп або аудіозапис, постійні помилки і так далі. Не завжди проблеми зі швидкістю пов’язані із роботою провайдера. Давайте переглянемо можливі причини повільної роботи інтернету. Отже:

 

  • Перевірте налаштування вашого комп’ютера. Справа в тому, що від цього залежить швидкодія роботи комп’ютера в мережі інтернет. Програмне забезпечення та його налаштування для роботи з комп’ютером можуть загальмовувати роботу інтернету. Як приклад, можна згадати про такий додатку, як Firewall. Він перевіряє всю інформацію, що приходить з мережі відповідно до певних правил. Його робота вимагає певних, іноді вагомих ресурсів системи, що в кінцевому підсумку може сильно вплинути на роботу інтернету.
  • Крім Firewall є програми, які працюють за принципом p2p. Це, наприклад, uTorrent, BitComet, eMule, P2P TV і так далі. Ці програми можуть працювати з великою кількістю сполук, однак багато сучасні операційні системи забороняють комп’ютера встановлювати велику кількість з’єднань. Цей факт суттєво гальмує роботу інтернету.
  • Ще одна причина – це робота різного роду активних програм, які або віддають інформацію або беруть її. Як правило вони працюють у фоновому режимі, але незважаючи на це, вони займають потрібне для їх роботи число з’єднань. Таким чином, при одночасній роботі декількох програм ми отримуємо велику завантаженість з’єднань і ресурсів комп’ютера. У зв’язку з цим на проглядання сторінок залишається зовсім небагато сполук. В результаті ми отримуємо повільний інтернет.
  • Відкриття web-сторінки, яка містить в собі складні графічні рішення. Останнім часом, багато сайтів використовують флеш-технології, які вимагають великих витрат ресурсів комп’ютера. Якщо на вашому комп’ютері стоїть слабка відеокарта і мала кількість оперативної пам’яті, то при перегляді флеш-сайтів можуть виникати проблеми зі швидкістю їх завантаження.
  • Також на вашому комп’ютері може бути встановлена велика кількість програм, які працюють в фоновому режимі, але не потребують з’єднанні з інтернетом. В такому випадку вони займають велику кількість ресурсів комп’ютера, і в результаті цього, залишається зовсім мало можливостей для швидкої роботи інтернет-браузера. Якщо ви вважаєте, що деякі з цих програм вам не потрібні, то краще їх видалити або включати їх тільки тоді, коли це необхідно.
  • Одна з причин повільного інтернету – це неправильна робота антивірусних систем. Такі антивіруси як Касперський або EsetNOD32 можуть істотно впливати на швидкість роботи інтернету. Проте не рекомендується працювати в інтернеті без використання антивіруса, так як це може пошкодити ваш комп’ютер. Існують віруси, здатні вкрасти ваші особисті дані і навіть зламати системні пристрої комп’ютера. Суть проблеми в тому, що антивіруси можуть бути неправильно налаштовані, що сильно впливає на швидкість інтернет-з’єднання.
  • Також швидкість інтернету залежить і від іншої сторони. Якщо сайт, на якому ви знаходитеся передає інформацію по низько швидкісним каналам у уникнення перевантаження, тоді ви ніяк не зможете збільшити швидкість цього з’єднання. В даному випадку не варто переживати. Це залежить не від вас. Ви можете відвідати сайт в той час, коли число його користувачів одно невисоким значенням.

powered by s-smart studio. all rights reserved.