3 Грудня, 2024

Підтримка

Інструкції з налаштувань інтернет з'єднань

1. На головному екрані відкрийте “Пуск”, у ньому “Панель керування” :


2. Оберіть “Мережеві підключення” і після цього “Мережа і підключення до інтернету”, в залежності від вигляду буде змінюватись порядок вибору :

         

         

3. Натисніть “Створення нового підключення” :

         

4. Оберіть “Підключити до інтернету” і натисніть “Далі” :

         

5. Вибирайте “Встановити підключення вручну” і натискайте “Далі” :

         

6. Оберіть “Через високошвидкісне підключення..”. Натискайте “Далі” :


         

7. В полі “Ім’я постачальника послуг” вкажіть Limnet. Натискайте “Далі” :


         

8. Заповніть “Ім’я користувача і пароль“, які отримали від провайдера, і натисніть “Далі” :

         

9. Залиште галочку “Створити ярлик на робочому столі” і натисніть “Готово”. Якщо підключення автоматично не встановлене при запуску Windows запускайте ярлик на робочому столі.

1. Відкрийте меню “Пуск” -> “Панель керування” :

2. У вікні “Панель керування”  в розділі “Мережа й Інтернет” оберіть пункт “Перегляд стану мережі та завдань” :

3. У вікні “Центр мережних підключень і спільного доступу”  оберіть пункт “Настроїти нове підключення або мережу” :

4. У діалоговому вікні “Оберіть варіант підключення”  оберіть пункт “Підключитися до Інтернету”  та натисніть “Далі” :

Якщо на момент створення підключення на Вашому комп’ютері існують інші PPPoE підключення до Інтернету (наприклад “Internet 2″), перед Вами з’явиться діалогове вікно “Скористатися наявним підключенням?“. Для продовження налаштування оберіть пункт “Ні, створити нове підключення”  та натисніть”Далі

5. У діалоговому вікні “Яким чином підключитися?” оберіть пункт “Широкосмугове (PPPoE)” :

6. У діалоговому вікні “Введіть інформацію, одержану від свого Інтернет-провайдера”  в полях “І’мя користувача”  та “Пароль” введіть логін та пароль, що надані Вам при підключенні інтернету. В полі “Назва підключення”  введіть довільну назву нового підключення (наприклад, “Internet”) та натисніть “Підключити” :

7. Якщо все було виконано правильно, підключення до Інтернету пройде успішно і перед Вами з’явиться інформаційне вікно “Комп’ютер підключено до Інтернету” , в якому Ви можете натиснути “Перейти до перегляду Інтернет сторінок” , після чого відкриється вікно Вашого браузера по замовчуванню, або натиснути “Закрити“.

8. У випадку першого використання даного підключення додатково з’явиться вікно “Виберіть розташування для мережі “Internet”  із запитом застосування мережевих параметрів до підключення. Виберіть той тип, що Вам найбільше підходить (наприклад “Домашня мережа“).

1. Відкрийте меню “Пуск” -> “Пошук” :

2. У вікні “Пошук” обираєте “Панель керування” :

3. У вікні “Панель керування” оберіть пункт ”Мережа і інтернет” :



4.  У наступному пункті оберіть “Центр керування мережами і загальним доступом” :


5. Оберіть пункт “Створення і налаштування нового підключення або мережі” :



Якщо на момент створення підключення на Вашому комп’ютері існують інші PPPoE підключення до Інтернету (наприклад “Internet 2″), перед Вами з’явиться діалогове вікно “Скористатися наявним підключенням?“. Для продовження налаштування оберіть пункт “Ні, створити нове підключення”  та натисніть”Далі

6. І в налаштуваннях нового підключення або мережі оберіть “Підключитися до інтернету” :


7. У наступному вікні оберіть “Широкосмугове (PPPoE)” :

8. У наступному вікні заповніть дані отримані від оператора, також рекомендуємо залишити галочку у полі “Запам’ятати цей пароль”. В полі “Назва підключення”  введіть довільну назву нового підключення (наприклад, “Internet”) та натисніть “Підключити” :


9. Якщо все було виконано правильно, підключення до Інтернету пройде успішно і перед Вами з’явиться інформаційне вікно “Комп’ютер підключено до Інтернету” , в якому Ви можете натиснути “Перейти до перегляду Інтернет сторінок” , після чого відкриється вікно Вашого браузера по замовчуванню, або натиснути “Закрити

10. У випадку першого використання даного підключення додатково з’явиться вікно “Виберіть розташування для мережі “Internet” із запитом застосування мережевих параметрів до підключення. Виберіть той тип, що Вам найбільше підходить (наприклад “Домашня мережа“.

1. Відкрийте меню “Пуск” -> “Настройки” :



2. У вікні “Настройки Windows” обираєте “Мережа й Інтернет” :



3. У вікні “Мережа й Інтернет” оберіть пункт ”Комутоване з’єднання”,  після цього “Установити нове підключення” і в налаштуваннях нового підключення або мережі оберіть “Підключитися до інтернету” :

Якщо на момент створення підключення на Вашому комп’ютері існують інші PPPoE підключення до Інтернету (наприклад “Internet 2″), перед Вами з’явиться діалогове вікно “Скористатися наявним підключенням?“. Для продовження налаштування оберіть пункт “Ні, створити нове підключення”  та натисніть”Далі

4. У наступному вікні оберіть “Широкосмугове (PPPoE)” :



5. У наступному вікні заповніть дані отримані від оператора, також рекомендуємо залишити галочку у полі “Запам’ятати цей пароль”. В полі “Назва підключення”  введіть довільну назву нового підключення (наприклад, “Internet”) та натисніть “Підключити” :


6. Якщо все було виконано правильно, підключення до Інтернету пройде успішно і перед Вами з’явиться інформаційне вікно “Комп’ютер підключено до Інтернету“, в якому Ви можете натиснути “Перейти до перегляду Інтернет-сторінок“, після чого відкриється вікно Вашого браузера по замовчуванню, або натиснути “Закрити

7. У випадку першого використання даного підключення додатково з’явиться вікно “Виберіть розташування для мережі “Internet” із запитом застосування мережевих параметрів до підключення. Виберіть той тип, що Вам найбільше підходить (наприклад “Домашня мережа“).

Виправлення помилок

Підключення перерване віддаленим комп’ютером.
Причини цієї помилки можуть бути наступні:

  • Невірно введено Ім’я користувача (логін) і/або пароль, або під Вашим іменем вже здійснено підключення до мережі Інтернет. Також причиною може бути статична IP-адреса, яка введена вручну.
  • Віруси на комп’ютері “модифікували” обліковий запис — переведіть Ім’я користувача і пароль. Якщо успішно підключилися — перевірте Ваш комп’ютер на віруси, або зверніться в комп’ютерний сервіс-центр і викличте фахівця для перевірки комп’ютера на вірусне ПО.

Віддалений комп’ютер не відповідає.
Такий тип помилки виникає, коли відсутній зв’язок між Вашим комп’ютером і сервером доступу. Швидше за все причиною цієї помилки є: несправності на нашому вузлі, у клієнта відключена мережева карта, підключення заблоковано антивірусною програмою, або фаєрволом.

Доступ заборонений, оскільки такі ім’я користувача або пароль недопустимі в даному домені. 

Вона виникає у тому випадку, коли Ви вводите неправильне ім’я користувача (логін) і/або пароль. Також вона може виникнути при некоректному завершенні робочої сесії в Інтернеті, тобто Ви не відключили Ваше з’єднання, а вимкнули РС. Також ця помилка може виникнути в разі обриву сесії.

Як правило, сесія “зависає” приблизно на 5-30 хвилин. Інакше Вам потрібно буде звернеться в технічну підтримку. Що робити:

  • Перевірте правильність введення Ваших вхідних даних (логін, пароль для виходу в Інтернет).
  • Дані вірні, що робити? Можливо, помилка пов’язана з невірно проведеною авторизацією (раптовий розрив з’єднання, втрата сигналу з подальшим відновленням). Необхідна повторна спроба авторизації через 10 хвилин.
  • Можлива наявність шкідливих програм — вірусів на Вашому комп’ютері, що підміняють ім’я користувача і/або пароль.

Вказане ім’я призначення недосяжне.

  • Відключено Підключення через локальну мережу (Local area connection).
  • Мережева карта (плата, адаптер) не встановлена в системі (або відключена). Що робити?Для того, щоб позбавитися від помилки 769, при підключенні до Інтернету, необхідно зайти в Підключення через локальну мережу, для цього входимо Пуск > Настройка >Панель Управління >Мережеві підключення. Знаходимо значок Підключення через локальну мережу (монітори будуть сірого кольору) клацаємо по ньому двічі, і воно буде включено (монітори стануть синього кольору). Після цього можна підключатися до Інтернету.
  • Якщо в Мережевих підключеннях немає Підключення через локальну мережу, значить, Ваша мережева карта не встановлена, тобто система не розпізнає встановлене в комп’ютер устаткування. Варіантів, чому це може відбуватися багато: мережева карта вийшла з ладу, не щільно встановлена в роз’єм, “злетіли” драйвера, дія шкідливих програм і т.д.. Можна спробувати перезавантажити комп’ютер, або перевстановити драйвера мережевої карти. Якщо це не допомогло, радимо звернутися до фахівця.
  • Брандмауер блокує запити на з’єднання.
  • Запит за будь-якою причиною не доходить до сервера, можливо вимкнене підключення до локальної мережі, або не вставлений мережевий кабель у системний блок. Також якщо у директорії “Мережеві підключення” немає жодного підключення до локальної мережі, то це означає на несправність мережевої карти, або невстановлений драйвер на неї.
  • Несправність на обладнанні оператора. В цьому випадку необхідно звернутись за номером технічної підтримки.
  • Спробуйте перезавантажити свій комп’ютер.

Лінія зайнята.

Така помилка виникає, якщо неправильно працює мережева карта на Вашому комп’ютері, або є несправності на нашому активному обладнанні.

Необхідно виключити й заново включити мережевий адаптер в диспетчері пристроїв (Пуск > Панель керування > Система > Устаткування > Диспетчер пристроїв > Мережеві Плати). Натиснувши правою кнопкою миші, вибрати Вимкнути, а потім Задіяти та повторити спробу підключення. Якщо проблема зберігається, перевантажити комп’ютер і повторити спробу підключення.

Якщо проблема зберігається, необхідно зателефонувати за номером технічної підтримки.

Дані помилки зустрічаються у всіх типах устаткування, розглянемо типові дії, які можуть допомогти в їх дозволі:

  • Перевірте, чи правильно підключений модем до комп’ютера.
  • Перевірте наявність живлення на вашому модемі.
  • Якщо у Вас модем, що підключається до порту Ethernet, перевірте налаштування драйвера мережевої карти, встановленої на Вашому комп’ютері.
  • Перевірте правильність установки параметрів протоколу TCP/IP для мережевої плати, встановленої на Вашому комп’ютері.
  • Перевірте тип кабелю, використовуваного при підключенні модему до комп’ютера (використовуйте для підключення кабель з придбаного комплекту).
  • Перевірте наявність зв’язку між комп’ютером і модемом за допомогою індикації модему.
  • Перевірте наявність зв’язку між комп’ютером і модемом за допомогою команди ping в командному рядку (Пуск/виконати/команда cmd), на адресу TCP/IP встановлену на Вашому модемі (ping 192.168.1.1).
  • Перевірте правильність установки параметрів модему згідно з інструкцією, що додається на CD-диску в комплекті з модемом.
  • Перевірте за допомогою індикації модему наявність сигналу DSL, відповідний індикатор на модемі повинен горіти постійно.
  • За відсутності сигналу перевірити правильність підключення сплітера.

Питання - відповіді

Перевірити стан рахунку Ви можете в особистому кабінеті у розділі “Інформація про користувача” у полі “Депозит”. Послуга інтернету буде надаватись при балансі 0 і більше.

Ніяких обмежень окрім швидкості вибраного тарифного плану немає.

Так, послуга надається. Для замовлення послуги зверніться за телефонами технічної підтримки.

Розрахунковий період, протягом якого надається послуга — з 1-го по 1-е число кожного місяця. Абонентська плата стягується одним платежем щомісячно 1 числа до того моменту, поки послуга є активною. Для того, щоб (тимчасово) зупинити надання послуги з будь-якої причини (відрядження, відпустка, тощо) Вам потрібно заздалегідь (до 1 числа) зателефонувати за номером служби підтримки +380976771010.

Коли ми знаходимося у віртуальному просторі мережі інтернет, то часто інтернет «гальмує»: не завантажуються сайти, не програється відеокліп, або аудіозапис, постійні помилки та так далі. Не завжди проблеми зі швидкістю пов’язані із роботою провайдера. Нумо перегляньмо можливі причини повільної роботи інтернету. Отже:

  • Налаштування Вашого комп’ютера. Річ у тому, що від цього залежить швидкодія роботи комп’ютера в мережі Інтернет. Програмне забезпечення та його налаштування для роботи з комп’ютером можуть загальмовувати роботу інтернету. Як приклад, можна згадати про такий додаток як Firewall. Він перевіряє всю інформацію, що приходить з мережі відповідно до певних правил. Його робота вимагає певних, іноді вагомих ресурсів системи, що в кінцевому підсумку може сильно вплинути на роботу інтернету.
  • Крім Firewall є програми, які працюють за принципом p2p. Це, наприклад, uTorrent, BitComet, eMule, P2P TV і так далі. Ці програми можуть працювати з великою кількістю сполук, однак багато сучасних операційних системи забороняють комп’ютеру встановлювати велику кількість з’єднань. Цей факт суттєво гальмує роботу інтернету.
  • Ще одна причина — це робота різного роду активних програм, які або віддають інформацію або приймають її. Як правило вони працюють у фоновому режимі, але попри це, вони займають потрібне для їх роботи число з’єднань. Таким чином, при одночасній роботі декількох програм ми отримуємо велику завантаженість з’єднань і ресурсів комп’ютера. У зв’язку з цим на проглядання сторінок залишається зовсім небагато сполук. В результаті ми отримуємо повільний інтернет.
  • Відкриття web-сторінки, яка містить в собі складні графічні рішення. Останнім часом багато сайтів використовують флеш-технології, які вимагають великих витрат ресурсів комп’ютера. Якщо на Вашому комп’ютері стоїть слабка відеокарта і мала кількість оперативної пам’яті, то при перегляді флеш-сайтів можуть виникати проблеми зі швидкістю їх завантаження.
  • Також на Вашому комп’ютері може бути встановлена велика кількість програм, які працюють в фоновому режимі, але не потребують з’єднанні з інтернетом. В такому випадку вони займають велику кількість ресурсів комп’ютера, і в результаті цього, залишається зовсім мало можливостей для швидкої роботи інтернет-браузера. Якщо Ви вважаєте, що деякі з цих програм Вам не потрібні, то краще їх видалити, або включати їх тільки тоді, коли це необхідно.
  • Одна з причин повільного інтернету — це неправильна робота антивірусних систем. Такі антивіруси як Касперський або EsetNOD32 можуть істотно впливати на швидкість роботи інтернету. Проте не рекомендується працювати в інтернеті без використання антивірусу через те, що це може пошкодити ваш комп’ютер. Існують віруси, здатні вкрасти ваші особисті дані та навіть зламати системні пристрої комп’ютера. Суть проблеми в тому, що антивіруси можуть бути неправильно налаштовані, що сильно впливає на швидкість інтернет-з’єднання.
  • Також швидкість інтернету залежить і від іншої сторони. Якщо сайт, на якому Ви знаходитеся передає інформацію по низько швидкісним каналам в уникнення перевантаження, тоді Ви ніяк не зможете збільшити швидкість цього з’єднання. В даному випадку не варто переживати. Це залежить не від Вас. Ви можете відвідати сайт в той час, коли число його користувачів одно невисоким значенням.

У випадку втрати, або необхідності змінити пароль зателефонуйте за номером служби підтримки: +380976771010.

Літо — пора року, відома своєю високою грозовою активністю. Просимо звернути Вашу увагу на деякі особливості роботи в грозовий період.

Під час грозової активності на електричні локальні мережі діють електростатичні поля, поля незавершених хмарних розрядів, електромагнітні наведення, пов’язані зі струмом каналу блискавки і її відгалужень, струми, які розтікаються в землі через систему заземлень і потрапляють у ланцюги локальних мереж.

Небезпечні для електронних пристроїв напруги при розрядах блискавок знаходяться у всіх лініях комп’ютерних мереж. Це можуть бути лінії в офісі, будинку, квартирі, або повітряні лінії між будинками. Від дій блискавки не завжди застраховане навіть те обладнання, яке підключене до ліній, прокладених у підземних комунікаціях.

Основними видами впливів грозових імпульсів на локальне мережеве обладнання є:

  • Електростатичний вплив — пов’язаний з впливом електростатичних полів передгрозового періоду і незавершеного хмарного грозового розряду.
  • Електромагнітний вплив — пов’язаний з індукційним впливом каналу блискавки на мережеві кабелі при відстанях, порівнянних з довжиною каналу.
  • Гальванічний вплив — пов’язаний з розтіканням в землі струмів блискавки та частковим їх відгалуженням у ланцюги локальних мереж через систему заземлення.
  • Вплив струму блискавки — пов’язаний з прямим попаданням блискавки в кабель.

Безумовно, розряди блискавки матимуть значний вплив на роботу мережевого обладнання, тому при роботі в грозовий період пропонуємо Вам врахувати такі рекомендації:

  • не варто працювати за комп’ютером під час грози та навіть її наближення;
  • після закінчення роботи відключайте кабель з мережевої карти комп’ютера;
  • для збереження комп’ютера і монітора бажано висмикувати вилку з розетки 220V. Особливо це стосується системних блоків формату ATX, а також багатьох моніторів, в яких після автоматичного відключення по завершенні роботи блок живлення лишається в режимі очікування під напругою мережі 220V. Така обережність врятує Вашу техніку під час грози, або стрибків напруги в мережі.
  • імовірність виходу з ладу материнської плати набагато знижується, якщо встановити в комп’ютер окрему мережеву карту. Як показує практика, саме вона горить під дією розряду, а замінити мережеву карту набагато дешевше, ніж материнську плату.
  • починати роботу варто лише після повного закінчення грози.

Сподіваємось, що надані поради допоможуть Вам зберегти свою техніку під час періодів грозової активності.

Для того, щоб захиститись від шахраїв візьміть до уваги деякі рекомендації:

  • не вигадуйте прості паролі для доступу до Інтернету на зразок 123456, qwerty тощо;
  • використовуйте антивірусні програми;
  • не дозволяйте загальний доступ іншим абонентам до файлів чи папок;
  • не встановлюйте FTP клієнти на своєму комп’ютері для обміну файлами;
  • використовуйте тільки перевірене та надійне програмне забезпечення, або ж те, яке рекомендоване службою технічної підтримки;
  • ніколи та нікому не розголошуйте свої персональні дані (логін та пароль).

Слід знати, що тарифний план не може змінитись автоматично, в залежності від суми поповнення, а також частіше, ніж 1 раз на місяць. Для зміни тарифного плану зателефонуйте за номером служби підтримки +380976771010

Швидкість з’єднання — один з головних показників для користувача мережі Інтернет. Для перевірки швидкості перейдіть на сайт speedtest.netВсе, що Вам потрібно зробити — натиснути на кнопку, яка називається “Begin Test” (“Почати тест”). Програма запустить випробування Вашої швидкості завантаження. Як тільки буде виміряна швидкість завантаження (download), почнеться вимір швидкості відвантаження (upload) файлу. Як тільки вимір буде закінчено, Ви побачите результати.

Увага! Для коректного відображення вимірюваних показників прохання переконатися, що на момент вимірювання Ваше з’єднання не використовується іншими користувачами, а на комп’ютері не запущено ніяких інших застосувань, окрім браузера та службових компонентів ОС, оскільки вищезазначені фактори впливають на результати вимірювання, а також провести декілька вимірювань протягом доби для зменшення похибки вимірювань.

Важливо знати! Принцип дії тесту полягає у вимірюванні часу, який витрачається на завантаження з сервера маленького тестового файлу: від моменту натискання кнопки “Тестувати” до моменту закінчення завантаження. Оскільки на виконання тесту впливає багато факторів, його результати слід сприймати виключно як орієнтовні.

Тест покаже занижену (стосовно тарифної) швидкість у таких випадках:

  • Ваш браузер повільно виконує команди, або просто невірно налаштований (стиснення, кешування, проксі-сервер).
  • Вашу смугу використовують програми, що працюють на Вашому комп’ютері (відбувається звантаження, оновлення, включено skype, наявні віруси, хешуються відео, відкриті у браузері тощо).
  • Невірно налаштована, завантажена роботою або несправна операційна система, включена фільтрація трафіку в антивірусі.
  • Апаратні проблеми, що призводять до втрати пакетів даних (несправний мережевий адаптер, грозозахист, пошкоджено конектор, кабель, тощо).
  • Перевантаження тестового сервера, магістральних каналів або обладнання провайдера.